Hydros Levice - O nás

Sme spoločnosť zameraná na poskytovanie zavlažovacích zariadení a služieb a produktov pre agropodnikateľov , záhradníkov, záhradkárov a vlastne všetkých, ktorým život v prírode a s prírodou nie je ľahostajný. Vytvárať a udržiavať životné prostredie, vytvárať a objavovať svoj zelený domov, žiť v súlade s prírodou sa snažíme už dve desiatky rokov. Už druhá generácia vo vedení spoločnosti sa snaží ciele, ktoré boli stanovené v prvej polovici 90-tych rokov, rozvíjať prirodzeným vývojom aj do budúcnosti.

Z našej histórie

Súčastnosť

Flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť a napĺňanie potrieb zákazníka sú naším prvoradým cieľom.

2000

 

Predaj a servis záhradnej techniky, montáž automatických zavlažovacích systémov, realizácia záhradných jazierok a predaj jazierkovej techniky, predaj a montáž čerpadiel, sa stávajú činnosťami, ktoré majú pomôcť našim zákazníkom objaviť ich zelený domov. 

1990

 

Rozšírenie ponuky služieb: realizácia záhradných jazierok a predaj, dodávka jazierkovej techniky nemeckej spoločnosti OASE.

1990
22.01.

Vytvorenie divízie spoločnosti s vlastným obchodným názvom zaoberajúcej sa dodávkou a montážou automatických závlahových a elektronických zabezpečovacích systémov, podpora značiek Claber, HUNTER, Jablotron.

990

 

Podpísanie zmluvy so spoločnosťou AL-KO Kober Slovensko o vykonávaní záručného, pozáručného servisu a predaja záhradnej techniky, vznik maloobchodnej prevádzky.

1990

 

Rozšírenie ponuky služieb: dovoz a distribúcia závlahového materiálu a produktov izraelskej spoločnosti Lego irrigation, dodávka a montáž automatických závlahových systémov, predaj a montáž čerpadiel a čerpacej techniky.

1990
26.07.

Deň zápisu spoločnosti Hydros, spoločnosť s ručením obmedzeným; predmet činnosti: prevádzka a údržba hlavných melioračných zriadení.

1990
22.12.

Dátum vzniku spoločnosti FK HYDROS v.o.s., ktorá bola následne s legislatívnych dôvodov zmenená na Hydros, spol. s r.o.

1980 až 1991

  • Agrostav Levice – melioračné stredisko
  • zameranie: závlahy, závlahové hospodárstvo,
  • čerpadlá, služby poľnohospodárom

Zavolajte pre viac informácii

Napíšte pre viac informácii