Záhradná technika a záručný servis

Na trhu so záhradnou technikou pôsobíme nielen ako záručný servis a servisné stredisko, ale aj ako predajca už mnoho rokov. Na základe našich dlhoročných skúseností Vám vieme odporučiť kvalitný a cenovo výhodný stroj, od viacerých renomovaných výrobcov, vhodný do Vašej záhrady, vinohradu, prípadne na chalupu. Radi Vám ponúkneme výrobky od celosvetovo uznávaných značiek AL-KO, SOLO, alebo Briggs & Stratton.

V poslednej dobe sa 45% zákazníkov rozhoduje pri kúpe „spontánne“ na základe svojich finančných možností. To znamená, potrebujem „niečo“ ( kosačka, krovinorez, čerpalo, … ), a musí to byť najlacnejšie, lebo mne to bude stačiť. Ďalších 45% zákazníkov strávi na internete pri lúštení hodnotení a recenzií hodiny, možno aj dni. Možno len 10% homo sapiens sapiens sa odváži spýtať, potom počúva, a na koniec si nechá poradiť. Dobrý obchodník predáva to, na čo zákazník má financie, to čo potrebuje, a s čím v budúcnosti nebude mať starosti ( ako zákazník, tak aj predajca, prípadne záručný, alebo pozáručný servis ). Pri nesprávne zvolenej kosačke možno strávite pri kosení hodiny namiesto minút, prípadne kosačka sa pokazí ešte pred skončením záručnej doby a záručný servis nebude zaujímať kto, a akým spôsobom Vám predal Vašu kosačku, ale či kosačka bola používaná v zmysle návodu na obsluhu. Dvoj, alebo viac ročná záručná doba sa vzťahuje na výrobné vady, nie na vady spôsobené nesprávnou prevádzkou v rozpore s návodom na obsluhu. V momente, keď za stroj zaplatíte sa stáva Vašim majetkom. Keď pri používaní zistíte, že ste kúpili niečo, čo nie je vhodné na to, na čo ste to potrebovali, je prinajmenšom obtiažne vrátiť použitý stroj. … ale dosť bolo mudrovania.

Ako predajca záhradnej techniky Vám pri výbere záhradnej techniky odporúčame nebáť sa priznať finančný limit ( najlacnejšie nie je limit ). AL-KO napríklad používa kategórie, ktoré sa líšia prevedením, aj cenou. Ako záručný servis Vám odporúčame predajcovi objasniť na čo stroj chcete používať. Zatajiť napr. plochu kosenia je v prvom rade na Vašu škodu. Keď budete spokojný s výberom, práca pôjde ľahšie.

Predaj záhradnej techniky

V našej ponuke nájdete sortiment záhradnej techniky obchodných značiek AL-KO a SOLO predávaných na slovenskom trhu. Kompletný sortiment nájdete na stránke www.al-ko.sk. Keďže nie sme, a ani nechceme byť internetovým obchodom, tovar si môžete objednať a spôsob prevzatia dohodnúť zanechaním správy na našej emailovej adrese info@hydros-levice.sk. Pri rozhodovaní o vhodnom type výrobku Vám radi pomôžeme a poradíme, v prípade záujmu stroj skompletizujeme a samozrejme predvedieme. V prípade, že ste sa rozhodli pre konkrétny stroj, je vhodné a potrebné, aby ste pri komunikácii okrem typového označenia uvádzali aj 6-miestny objednávací kód, ktorý je uvedený v popise produktu.

Zavolajte pre viac informácii

Napíšte pre viac informácii

SERVIS ZÁHRADNEJ TECHNIKY

Medzi naše najčastejšie vykonávané úkony patria jarná údržba ( príprava na sezónu – výmena oleja, vzduchového filtra, zapaľovacej sviečky, brúsenie noža, výmena tlakového spínača, membrány tlakovej nádoby, hydrauliky čerpadla, vyčistenie a nastavenie karburátora ), výmena dielov poškodených z dôvodu bežného používania, alebo opravy po poškodení, ktoré vznikli z dôvodu nesprávneho používania ( ohnutá oska, kľuka motora, rozmrznuté teleso čerpadla, „uvarená“ hydraulika z dôvodu chodu na sucho ).

Prosíme Vás, benzínový motor, elektromotor, alebo čerpadlo, ktoré nám donesiete v rozobratom stave v krabici, môže byť príčinou zvýšených nákladov na opravu, prípadne nerentabilnej opravy. Poškodený stroj je potrebné doniesť kompletný a vyčistený. Chýbajúci nôž, vypínače, kolesá, alebo brzdy motora, plesnivá tráva na spodnej časti telesa kosačky, kalové čerpadlo, ktoré ešte pred hodinou vyčerpávalo septik, môžu byť príčinou neprevzatia stroja do servisu, alebo požadovania poplatku za vyčistenie.

V prípade, že sa rozhodnete Váš stroj opravovať osobne, môžete si dostupnosť náhradných dielov a objednávacie čísla overiť na stránkach:

Musíme Vás upozorniť, že stránky nie sú v slovenčine a pre prácu je potrebné pripraviť si typové označenia ( kódy ) strojov a rok výroby, ktoré sú uvedené na štítku ( AL-KO ), prípadne na bloku motora ( Briggs&Stratton ). Po úspešnom dohľadaní Vám môžeme povedať cenu a zároveň hľadané náhradné diely dodať.

Zavolajte pre viac informácii

Napíšte pre viac informácii